Knmaster KN2150 İntercom Seti

Knmaster KN2150 motosiklet intercom setini kullanırken ben çok keyif aldım gerçekten bugünde bu modeli kutusundan çıkartarak inceliyoruz. Knmaster bir Türk markası bu yüzünden yedek parça ihtiyacı olduğunda veya bir sorun yaşadığınızda kolaylıkla çözüm bulabiliyorsunuz. Kaan Elektronik Knmaster markasının üreticisi ve ürünlerinin arkasında duran bir firma.

Kutu üzerine baktığımızda 17 saatlik bir kullanım süresi olduğundan bahsedilmiş, ve bluetooth 5.0 teknolojisi olduğuna yer verilmiş.  Alt kısmına baktığımızda özellikleri ve açıklamalar düzgün bir şekilde görünüyor ayrıca tüm metinler Türkçe olarak yazılmış durumda. 2 kişilik 1800 metre menzile kadar bir bağlantıyı destekliyormuş.

Knmaster KN2150 Özellikleri

Kn2150’in kutusunun alt kısımda tüm özellikleri yer alıyor, başlıca önemli özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Tüm cihazlara universal olarak bağlanabiliyor
  • 17 Saat telefonla görüşme – 300 saat bekleme süresi
  • 3 saat de hızlıca şarj olabilme
  • Türkçe seslendirme
  • Evrensel bağlantı
  • 2 yıllık garanti
  • Tüm kasklarla uyumlu
  • Telefonları sesli asistan ile kontrol etme

İnceleme Videosu

Knmaster KN2150 intercom setini kutusundan çıkartarak incelediğimiz videomuzu izleyebilirsiniz.

kn2150 intercom

Kn2150 İntercom Seti

Knmaster kn2150 modeli 17 saatlik uzun kullanım süresi  ile öne çıkıyor. Üç saat de hızlı şarj oluyor ve 17 saat kullanabiliyorsunuz. 17 saat boyunca müzik dinlemek mümkün intercom görüşmesi yapabilirsiniz. Ayrıca bekleme süresi olarak 300 saatlik bir veri var buda çok iyi bir süre. Lityum içeren 650mAh pili ile intercomu uzun süre kullanabiliyorsunuz. 17 saat boyunca müzik dinleme imkanınız ve telefon görüşmesi yapma şansınız var. Ayrıca intercom açıkken bekleme modunda da 300 saat süresi vardır.

Knmaster KN2150 Kutusunda Neler Var?

Knmaster KN2150 modeli kutusunun içerisinden intercomu kaskınıza takabileceğiniz şekilde tüm aparatları çıkmakta. Ayrıca Türkçe bir kullanım ve kurulum kılavuzuda çıkıyor. Tüm kask yapılarına uyumlu şekilde olması için 2 farklı mikrofonda kutu içerisinden çıkıyor.  Yapıştırma pedleride yedekleriyle birlikte geliyor, ayrıca kaskımıza intercomu takabilmemiz için 2 farklı sabitleme aparatı çıkıyor.

Knmaster Kn2150 Kulaklıkları

Kutu içerisinden çıkan kulaklık seti standart yapıya sahip, ayrıca mikrofon çıkartıp takabileceğiniz bir girişi mevcut. Kulaklıkları sünger bir kaplama ile sarılmış durumda bu süngerde oldukça kaliteli duruyor kask içerisinde gerekli yere montaj yaptığınızda kulağınıza baskı yapmıyor ve kask içerisinde ek bir ürün varmış gibi sizi rahatsız etmiyor kask ile bütünleşiyor.

Kutu içerisinden yarım kasklar ve full face kasklar için iki ayrı mikrofonda çıkıyor mikrofonları da gayet kaliteli, doğru şekilde kaskınızın içerisinde yerleştirdiğinizde çok net bir şekilde sesinizi iletiyor.

Ses Kalitesi ve Kullanıcı Yorumları

Ben bu intercomu kısa bir süre deneyimledim kısa süreli kullanıcı yorumlarıma gelecek olursak. Tuşlarının birbirinden ayrı olması çok iyi kalın kışlık eldiven ilede çok rahat bir şekilde bu intercomu kullanabildim.  120 km hızlara kadar rahatça telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz ayrıca 120 km hızlara kadarda çok rahat bir şekilde müzik dinleyebiliyorsunuz.

Knmaster KN2150 İntercom Bağlantısı

İntercom bağlantsı yapmak içinde en soldaki üzerinde kask olan intercom tuşuna 6 saniye boyunca basılı tutuyorsunuz. Ve bağlantı modunda açılıyor intercomumuz.

İntercom bağlantısınıda şehir içinde denediğimde 800 metrelere kadar sorunsuz çalışıyor. Diğer bir marka intercoma bağlantı sağlaması da oldukça kolay ve hızlı oluyor 1 dakika gibi kısa bir sürede sıfırdan bir bağlantı sağlayabiliyorsunuz.

Kurye arkadaşlar daha önce incelemesini yaptığımız kn2050 intercom setinide inceleyebilir.

Knmaster KN2150 En Ucuz Nasıl Alınır?

Ürünü garantili olarak satın almak için İstanbul’da bulunan Kaan Elektronik mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Veya internet siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Satın alma linki: Knmaster KN2150 İntercomu En Ucuz Satın Almak İçin Tıklayınız

Sepet ekranında “MOTORDAYIM10” kupon kodunu kullanarak tüm ürünlerde geçerli bir indirim kazanabilirsiniz.;

kn2150 intercom

adalramazan

Yorum Yap