Knmaster KN2000 İntercom Seti

Knmaster KN2000 motosiklet intercom setini kutusundan çıkartarak inceliyoruz. Öncelikle Knmaster bir Türk markası bu yüzünden bir yedek parça ihtiyacı olduğunda veya bir sorun yaşadığınızda kolaylıkla çözüm bulabiliyorsunuz.

kn2000 inceleme

Kutusuna baktığımızda özellikleri ve açıklamlar düzgün bir şekilde görünüyor ayrıca Türkçe olarak yazılmış durumda. Yan kısımda tüm özellikler yazıyorken kutu arkasındada kutu içeriği hakkında bilgi verilmiş.

Knmaster KN2000 Özellikleri

Kn2000’in kutusunun alt kısımda tüm özellikleri yer alıyor, başlıca önemli özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Tüm cihazlara universal olarak bağlanabiliyor
  • 17 Saat telefonla görüşme – 400 saat bekleme süresi
  • 3 saat de hızlıca şarj olabilme
  • Türkçe seslendirme
  • Evrensel bağlantı
  • 2 yıllık garanti
  • Tüm kasklarla uyumlu
  • Telefonları sesli asistan ile kontrol etme

İnceleme Videosu

Knmaster Kn2000 intercom setini kutusundan çıkartarak incelediğimiz videomuzu izleyebilirsiniz.

Kn2000 İntercom Seti

Knmaster kn2000 modeli uzun çekim menzilli intercom olarak öne çıkıyor. 3 saatlik hızlı şarj ile 15 saat kullanım ömrü sunuyor. Yani 15 saat boyunca müzik dinleyebilir intercom görüşmesi yapabiliyorsunuz bu intercom ile. Ayrıca bekleme süresi olarak 400 saatlik bir veri var buda çok iyi bir süre. Lityum içeren 900mAh pili ile intercomu uzun süre kullanabiliyorsunuz. 15 saat boyunca müzik dinleyebilir telefon görüşmesi yapabilirsiniz ayrıca intercom açıkken bekleme modunda da 400 saat bekleyebilir.

Knmaster KN2000 Kutusunda Neler Var?

Knmaster KN2000 modeli kutusunun içerisinden intercomu kaskınıza takabileceğiniz şekilde tüm aparatları çıkmakta. Ayrıca Türkçe bir kullanım ve kurulum kılavuzuda çıkıyor. Tüm kask yapılarına uyumlu şekilde olması için 2 farklı mikrofonda kutu içerisinden çıkıyor.  Yapıştırma pedleride yedekleriyle birlikte geliyor, ayrıca kaskımıza intercomu takabilmemiz için 2 farklı sabitleme aparatı çıkıyor.

kn2000 kutu içeriği

Knmaster Kn2000 Kulaklıkları

Kutu içerisinden çıkan kulaklık seti standart yapıya sahip, ayrıca mikrofon çıkartıp takabileceğiniz bir girişi mevcut. Kulaklıkları sünger bir kaplama ile sarılmış durumda bu süngerde oldukça kaliteli duruyor kask içerisinde gerekli yere montaj yaptığınızda kulağınıza baskı yapmıyor ve kask içerisinde ek bir ürün varmış gibi sizi rahatsız etmiyor kask ile bütünleşiyor.

Kutu içerisinden yarım kasklar ve full face kasklar için iki ayrı mikrofonda çıkıyor mikrofonları da gayet kaliteli, doğru şekilde kaskınızın içerisinde yerleştirdiğinizde çok net bir şekilde sesinizi iletiyor.

Ses Kalitesi ve Kullanıcı Yorumları

Ben bu intercomu kısa bir süre deneyimledim kısa süreli kullanıcı yorumlarıma gelecek olursak. Tuşları biraz iç içe olduğu için özellikle kışlık eldiven ile kullanıyorken bazen basmak istediğiniz tuşun yerini bulmakta zorluk çekebiliyorsunuz.  100 km hızlara kadar rahatça telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz ayrıca 120 km hızlara kadarda çok rahat bir şekilde müzik dinleyebiliyorsunuz.

Knmaster KN2000 İntercom Bağlantısı

İntercom bağlantsı yapmak içinde en soldaki üzerinde kask olan intercom tuşuna 6 saniye boyunca basılı tutuyorsunuz. Ve bağlantı modunda açılıyor intercomumuz.

İntercom bağlantısınıda şehir içinde denediğimde 800 metrelere kadar sorunsuz çalışıyor. Diğer bir marka intercoma bağlantı sağlaması da oldukça kolay ve hızlı oluyor 1 dakika gibi kısa bir sürede sıfırdan bir bağlantı sağlayabiliyorsunuz.

Ben tüm bu testleri şehir içinde ocak ayıında yaptım yani rüzgarlı bir havada gerçekleştirdim.

Knmaster kn2000 modeli özellikle kuryelerin kullanımı için gerçekten çok uygun, ayrıca kurye arkadaşlar daha önce incelemesini yaptığımız kn2050 intercom setinide inceleyebilir.

Bireysel kullanım içinde kn2000 veya kn4000 modellerini tercih edilebilirsiniz bence, çünkü müzik performansı gayet iyi sesi bozmadan uygun bas ve tizlerle size veriyor diyebilirim.

Knmaster KN2000 En Ucuz Nasıl Alınır?

Ürünü garantili olarak satın almak için İstanbul’da bulunan Kaan Elektronik mağazasını ziyaret edebilir veya internet siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Satın alma linki: Knmaster KN2000 İntercomu En Ucuz Satın Almak İçin Tıklayınız

Sepet ekranında “MOTORDAYIM10” kupon kodunu kullanarak tüm ürünlerde geçerli bir indirim kazanabilirsiniz.

knmaster kn2000

adalramazan

Yorum Yap