Knmaster KN2050 İntercom Seti – İntercom Önerisi

Knmaster KN2050 motosiklet intercom setini kutusundan çıkartarak inceliyoruz. Öncelikle Knmaster bir Türk markası bu yüzünden bir yedek parça ihtiyacı olduğunda veya bir sorun yaşadığınızda kolaylıkla çözüm bulabiliyorsunuz.

Knmaster Kn2050 Kutu

Kutu üzerine baktığımızda tüm açıklama ve özellikler Türkçe olarak yazılmış durumda. Yan kısımda tüm özellikler yazıyorken kutu arkasındada kutu içeriği hakkında bilgi verilmiş.

Knmaster KN2050 Özellikleri

Kutunun alt kısımda tüm özellikleri yer alıyor, başlıca önemli özelliklerine değinmek gerekirse;

  • 1500 metre intercomdan intercoma menzil
  • Bluetooth 5.1 teknolojisi
  • 30 Saat kullanım süresi – 500 saat bekleme süresi
  • 2,5 saat de hızlıca şarj olabilme
  • Türkçe seslendirme
  • Evrensel bağlantı
  • 2 yıllık garanti
  • Tüm kasklarla uyumlu
  • Telefonları sesli asistan ile kontrol etme

İnceleme Videosu

Knmaster Kn2050 intercom setini kutusundan çıkartarak incelediğimiz videomuzu izleyebilirsiniz.

30 Saatlik Kullanım

Knmaster kn2050 modeli uzun kullanım süreli intercom olarak öne çıkıyor. 2,5 saatlik hızlı şarj ile 30 saat kullanım ömrü sunuyor. Yani 30 saat boyunca müzik dinleyebilir intercom görüşmesi yapabiliyorsunuz bu intercom ile. Ayrıca bekleme süresi olarak 500 saatlik bir veri var buda çok iyi bir süre. Lityum içeren 850mAh pili ile intercomu uzun süre kullanabiliyorsunuz. 30 saat boyunca müzik dinleyebilir telefon görüşmesi yapabilirsiniz ayrıca intercom açıkken bekleme modundada 500 saat bekleyebilir.

Knmaster KN2050 Kutusunda Neler Var?

Knmaster KN2050 modeli kutusunun içerisinden intercomu kaskınıza takabileceğiniz şekilde tüm aparatları çıkmakta. Ayrıca Türkçe bir kullanım ve kurulum kılavuzuda çıkıyor. Tüm kask yapılarına uyumlu şekilde olması için 2 farklı mikrofonda kutu içerisinden çıkıyor.  Yapıştırma pedleride yedekleriyle birlikte geliyor, ayrıca kaskımıza intercomu takabilmemiz için 2 farklı sabitleme aparatı çıkıyor.

kn2050 kutu içeriği

Knmaster Kn2050 Kulaklıkları

Kutu içerisinden çıkan kulaklık seti oldukça kaliteli bir kabloya sahip, ayrıca mikrofon çıkartıp takabileceğiniz bir jak girişi mevcut. Kulaklıkları sünger bir kaplama ile sarılmış durumda bu süngerde oldukça kaliteli duruyor kask içerisinde gerekli yere montaj yaptığınızda kulağınıza baskı yapmıyor ve kask içerisinde ek bir ürün varmış gibi sizi rahatsız etmiyor kask ile bütünleşiyor.

Kutu içerisinden yarım kasklar ve full face kasklar için iki ayrı mikrofonda çıkıyor mikrofonlarıda gayet kaliteli, doğru şekilde kaskınızın içerisinde yerleştirdiğinizde çok net bir şekilde sesinizi iletiyor.

Ses Kalitesi ve Kullanıcı Yorumları

Ben bu intercomu kısa bir süre deneyimledim kısa süreli kullanıcı yorumlarıma gelecek olursak, 100 km hızlara kadar rahat bir şekilde müzik dinleyebiliyorumdum 100 km den sonra seste bozulmalar başlıyor diyebilirim.

80 km hızlara kadarda rahatlıkla telefon görüşmeleri sağladım, karşı tarafın sesini rahat şekilde aldım ve karşı tarafa sesim net şekilde iletildi.

Ayrıca intercomun şöyle bir özelliği var bir çağrı geldiğinde siz gidondan elinizi kaldırıp intercomun tuşuna basmasanız dahi 8 saniye sonra çağrıyı otomatik olarak cevaplıyor. Yani bir çağrı geldiğinde ya açmak zorundasınız yada meşgule atmak durumundasınız. Çağrıyı cevapsız bırakamıyorsunuz otomatik cevaplama özelliği her ne kadar pratik olsada açmak veya meşgule atmak istemediğiniz aramalarda sorun olabilir.

knmaster kn2050

Knmaster KN2050 İntercom Bağlantısı

İntercom bağlantsı yapmak içinde power tuşuna 6 saniye boyunca basılı tutuyorsunuz. Ve bağlantı modunda açılıyor intercomumuz.

İntercom bağlantısınıda şehir içinde denediğimde 500 600 metrelere kadar sorunsuz çalışıyor. Farklı bir marka intercom kullanan arkadaşımla bağlantı yaptığımızda bizi şaşırtacak derecede hızlı bir biçimde bağlantı intercomlar birbirine ve 600 metrelere kadar şehir içinde sorunsuz bir şekilde iletişim kurduk.

Ben tüm bu testleri şehir içinde ocak ayıında yaptım yani rüzgarlı bir havada gerçekleştirdim.

Knmaster kn2050 modeli özellikle kuryelerin kullanımı için gerçekten çok uygun, otomatik çağrı cevaplaması her ne kadar benim hoşuma gitmesede kuryeler için iyi bir özellik olabilir, ayrıca 30 saatlik batarya süresi ilede uzun süreler şarj ihtiyacı olamadan kullanılabilir.

Bireysel kullanım içinde bu kn2050 modeli tercih edilebilir bence çünkü müzik performansı gayet iyi sesi bozmadan uygun bas ve tizlerle size veriyor diyebilirim.

Knmaster KN2050 En Ucuz Nasıl Alınır?

Ürünü garantili olarak satın almak için İstanbul’da bulunan Kaan Elektronik mağazasını ziyaret edebilir veya internet siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Satın alma linki: Knmaster KN2050 İntercomu En Ucuz Satın Almak İçin Tıklayınız

Sepet ekranında “MOTORDAYIM10” kupon kodunu kullanarak tüm ürünlerde geçerli bir indirim kazanabilirsiniz.

knmaster kn2050 intercom

adalramazan

Yorum Yap