WAYXIN R6S İntercom İncelemesi | İntercom Tavsiyesi 2022

Wayxın R6S intercomunu inceleyip özelliklerine göz attığımız bu videoma hoş geldiniz. Bu videoda da Wayxın R6S modelini detaylı olarak inceledik.

6 kullanıcı ile bağlanabilen bu intercom 800mAh bataryaya sahip. Batarya konusunda bir çok intercomu sollayacak durumda bu intercom tek bir şarj ve günlük 1 2 saatlik kullanımla 2 haftaya kadar gidiyor bataryası.

Ürünü Satın Almak İçin: https://tr.aliexpress.com/item/1005003379933360.html

Bugün wayxin markasının r6s modelini kutusunu açacak ve inceleyeceğiz.

Ürünün kutusundan hem yarım kasklar için hem de full face kasklar için iki farklı mikrofon çıkıyor ve diğer bağlantı aparatları çıkıyor. Teknik Özellikleri Ürünün teknik özelliklerine kısaca bakacak olursak oldukça iyi bir batarya ile geliyor R6s modeli. 800mAh bataryası ile 2.5 şarj ile 15 saat kadar kullanabiliyorsunuz. 300 saat bekleme süresi var.

İp64 sertifikası ile suya dayanıklı. Gürültü engelleme özelliği var. Bu yeni modelde dip ve cvc olarak double gürültü engelleme var. Bluetooth 5.0 teknolojisi ile geliyor. 1200 metreye kadar farklı intercomlarla bağlanabiliyor.

Aynı anda sadece bir intercoma konuşa biliyorsunuz ancak 6 farklı intercom’a bağlanabiliyorsunuz. Universal olarak diğer marka intercomlarla bağlantı kurulabiliyor. 45gramlık çok hafif ergonomik bir ağırlığa sahip. Glaxy ve Siri gibi telefonunuzdaki asistanları kullanabiliyorsunuz.

Fiyatına gelecek olursak şuan 42 dolar bir fiyatı var kampanya dönemlerinde 39 dolara kadar düşüyor. Ayrıca ülkeye ürün gelince ptt tarafından birde gümrük vergisi kesiliyor onuda ödemeniz gerekiyor.
➤ WAYXIN T2 İnceleme
VİDEO: https://youtu.be/syRr80KOWyQ
WEB: https://ramazanbiyikci.com.tr/wayxin-t2-motosiklet-intercom/

➤ WAYXIN R6S İnceleme
VİDEO : https://youtu.be/itfj4X2FNpU
WEB : https://ramazanbiyikci.com.tr/wayxin-r6s-intercom-incelemesi/

➤ WAYXIN R9 İnceleme:
VİDEO : https://youtu.be/gDOr83Mf_tE
WEB : https://ramazanbiyikci.com.tr/wayxin-r9-motosiklet-intercom-incelemesi/

➤ WAYXIN R15 PRO İnceleme: https://youtu.be/auoXieewh8A


adalramazan

Yorum Yap