Facebook sayfa tanıtımı nasıl yapılır? | Sayfanızı öne çıkarmak

Facebook’ta kurduğumuz sayfanın tanıtımını yaparak beğeni sayısını yani takip eden kişi sayısını kısa zamanda artırmamız facebook reklamaları ile mümkün.

Facebook sayfamızın tanıtımını yaparak çok geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabiliriz.

Bunu yapmak için reklamını yapacağımız sayfaya girerek sol kısımda bulunan tanıtımını yap butonu yardımı ile sayfamızın tanıtımını yani reklamını yapabilir ve daha geniş kitlelere ulaşabiliriz, bu sayese sayfamızda paylaştığımız gönderilerinde erişim oranı sayfa erişimi ile paraler olarak artacaktır.

Günlük haftalık aylık gibi planlamalarla sayfamızı öne çıkartabiliriz.

Bu dersimizde sayfamızın tanıtımını nasıl yapacağımızı inceledik.

Ramazan Bıyıkcı

Merhaba! Ben Ramazan. Medya Planlama ve Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Çağımız medya çağı, hayatımızın bir çok alanı online olmuş durumda. Bu süreçte bende marka ve kurumların dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamalar yapmaktayım. Bir çok markanın dijital pazarlama alanındaki online faaliyetlerini sürdürmekteyim. Farklı uzmanlık alanlarında çalışarak halen kendimi sürekli yenileyerek geliştirmekteyim.

Yorum Yap

Ramazan Bıyıkcı

"Merhaba! Ben Ramazan. Medya Planlama ve Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Çağımız medya çağı, hayatımızın bir çok alanı online olmuş durumda. Bu süreçte bende markaların dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamalar yaparak ve bir çok markanın dijital pazarlama alanındaki faaliyetlerini sürdürmekteyim. Farklı görevler ve farklı uzmanlık alanlarında çalışarak halen kendimi sürekli yenileyerek geliştirmekteyim."