Facebook reklam vermek | Reklam Oluşturmak

Facebook üzerinden reklam vererek küçük bütçelerle çok fazla insana ulaşabilirsiniz.

Facebookta farklı amaçlarla reklam verebilirsiniz örneğin bir blog yazınızın tanıtımı yapabilir veya bir facebook sayfanızın tanıtımını yapabilirsiniz, çok farklı amaçlarla facebook reklamlarını reklam ilkelerine uyarak kullanabilirsiniz.

Reklam vermek için facebook.com/ads adresine giderek Reklam Oluştur diyoruz ve reklam verme amacımızı belirleyerek reklamımızı oluşturuyoruz.

Ramazan Bıyıkcı

Merhaba! Ben Ramazan. Medya Planlama ve Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Çağımız medya çağı, hayatımızın bir çok alanı online olmuş durumda. Bu süreçte bende marka ve kurumların dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamalar yapmaktayım. Bir çok markanın dijital pazarlama alanındaki online faaliyetlerini sürdürmekteyim. Farklı uzmanlık alanlarında çalışarak halen kendimi sürekli yenileyerek geliştirmekteyim.

Yorum Yap

Ramazan Bıyıkcı

"Merhaba! Ben Ramazan. Medya Planlama ve Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Çağımız medya çağı, hayatımızın bir çok alanı online olmuş durumda. Bu süreçte bende markaların dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamalar yaparak ve bir çok markanın dijital pazarlama alanındaki faaliyetlerini sürdürmekteyim. Farklı görevler ve farklı uzmanlık alanlarında çalışarak halen kendimi sürekli yenileyerek geliştirmekteyim."