Facebook gönderiyi öne çıkarmak | Paylaşım reklamı yapmak

facebook sayfamız üzerinden paylaştığımız görsellerin linklerin resimlerin reklamlarını yaparak daha fazla kişiye erişmesini sağlayabiliriz.

Bu dersimizde facebook sayfasından paylaştığımız bir gönderinin reklamı nasıl yapılır nasıl öne çıkartılarak daha fazla kişiye erişmesini sağlayacağını öğreneceğiz.

Gönderilerimizi öne çıkarmak için facebook hesabımıza giriş yapıyoruz ve gönderisini öne çıkartacağımız sayfaya geliyoruz bu kısımda yol ikiye ayrılıyor
1-Yeni bir gönderi paylaşarak yeni gönderiyi öne çıkartabiliriz.
2-Eski paylaşılmış olan bir gönderiyi öne çıkartabiliriz.

Yeni bir gönderi paylaşarak öne çıkartmak istiyorsak gönderimizi ayarladıktan sonra altta bunun paylaş butonu yerine gönderiyi öne çıkart butonunu kullanarak gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Eski bir gönderiyi öne çıkartmak içinse yine paylaşılmış olan gönderinin altında Gönderiyi Öne çıkart isimli bir buton bulunuyor bu buton yardımı ile gönderimizi öne çıkartabiliriz.

Ramazan Bıyıkcı

Merhaba! Ben Ramazan. Medya Planlama ve Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Çağımız medya çağı, hayatımızın bir çok alanı online olmuş durumda. Bu süreçte bende marka ve kurumların dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamalar yapmaktayım. Bir çok markanın dijital pazarlama alanındaki online faaliyetlerini sürdürmekteyim. Farklı uzmanlık alanlarında çalışarak halen kendimi sürekli yenileyerek geliştirmekteyim.

Yorum Yap

Ramazan Bıyıkcı

"Merhaba! Ben Ramazan. Medya Planlama ve Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Çağımız medya çağı, hayatımızın bir çok alanı online olmuş durumda. Bu süreçte bende markaların dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamalar yaparak ve bir çok markanın dijital pazarlama alanındaki faaliyetlerini sürdürmekteyim. Farklı görevler ve farklı uzmanlık alanlarında çalışarak halen kendimi sürekli yenileyerek geliştirmekteyim."