Çoçuktuk işte…

Yoldan geçen kırmızı arabaları sayacak kadar masum çocuklardık biz şimdilerde büyüdük. Annemin deyimiyle koca koca adamlar olduk ama duruyor hala içimizdeki o zillere basıp kaçan, okuldan gelir gelmez çantayı bırakıp karanlık çökene kadar sokaktan eve girmeyen, saklambaç oynarken sevdiği kızı gördüğü halde sobelemeyen o çocuk hala büyümedi içimde. Şimdilerde masum değiliz o günlerdeki kadar, annemim dediği gibi bizler koca koca adamlar olurken bizlerle birlikte dertlerimiz burukluklarımız ve yaralarımızda kocaman oldu büyüdü.

Oysa bizde o yaşlardayken hep büyümek isterdik, büyümenin vermiş olduğu hüznü bilemeden. Yaşayacağımız kırgınlıkları, acıları sezemeden. Sahi neydi bizi bu kadar üzen? Koca koca adamlar olup çocukluğumuza duyulan özlem mi? O zamanlarda istenilen büyüme hevesimi?  Oysa hayatın tüm gücünü yüklene bilecek kadar koca yürekliydik, şimdi bir sevginin altında ezilecek kadar ürkek…

Ramazan Bıyıkcı

Merhaba! Ben Ramazan. Medya Planlama ve Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Çağımız medya çağı, hayatımızın bir çok alanı online olmuş durumda. Bu süreçte bende marka ve kurumların dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamalar yapmaktayım. Bir çok markanın dijital pazarlama alanındaki online faaliyetlerini sürdürmekteyim. Farklı uzmanlık alanlarında çalışarak halen kendimi sürekli yenileyerek geliştirmekteyim.

Yorum Yap

Ramazan Bıyıkcı

"Merhaba! Ben Ramazan. Medya Planlama ve Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Çağımız medya çağı, hayatımızın bir çok alanı online olmuş durumda. Bu süreçte bende markaların dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamalar yaparak ve bir çok markanın dijital pazarlama alanındaki faaliyetlerini sürdürmekteyim. Farklı görevler ve farklı uzmanlık alanlarında çalışarak halen kendimi sürekli yenileyerek geliştirmekteyim."