Bootstrap Wells

.well classı  gri arka plana sahip , belirli bir padding değerine sahip köşeleri yuvarlatılmış  bir element oluşturur. Daha küçük boyutlarda well oluşturmak için .well-sm classı daha büyük için .well-lg classı kullanılır.

Şekil *.1 : .well classının kullanımı (normal boyutlar)

<div class="well">Basic Well</div>

Şekil *.2: .well-sm ve .well-lg classlarının kullanım

<div class="well well-sm">Small Well</div>
<div class="well well-lg">Large Well</div>

Şekil *.3 : .well classlarının kullanımı ile ortaya çıkan sonuç

6

 

Ramazan Bıyıkcı

Merhaba! Ben Ramazan. Medya Planlama ve Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Çağımız medya çağı, hayatımızın bir çok alanı online olmuş durumda. Bu süreçte bende marka ve kurumların dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamalar yapmaktayım. Bir çok markanın dijital pazarlama alanındaki online faaliyetlerini sürdürmekteyim. Farklı uzmanlık alanlarında çalışarak halen kendimi sürekli yenileyerek geliştirmekteyim.

Yorum Yap

Ramazan Bıyıkcı

"Merhaba! Ben Ramazan. Medya Planlama ve Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Çağımız medya çağı, hayatımızın bir çok alanı online olmuş durumda. Bu süreçte bende markaların dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamalar yaparak ve bir çok markanın dijital pazarlama alanındaki faaliyetlerini sürdürmekteyim. Farklı görevler ve farklı uzmanlık alanlarında çalışarak halen kendimi sürekli yenileyerek geliştirmekteyim."